ALFA IN - vývoj, výroba, prodej a servis profesionálních elektrocentrál MEDVED

Elektrocentrály

Rozdělení elektrocentrál

Základní rozdělení našich elektrocentrál MEDVED je na 1 fázové (ARCTOS) a 3 fázové (GRIZZLI). Dále je dělíme dle pohonu benzínové, plynové (SIMUS) nebo kardanové (M-WATT). Speciální elektrocentrálou je elektrocentrála (WELDVED) v kompletu se svařovacím zdrojem v metodě MMA.

Elektrocentrály s elektrickým startem lze osadit automatikou, která dokáže v případě potřeby elektrocentrálu nastartovat.

AT207 je inteligentní nastavitelná automatika, která dokáže nastartovat a vypnout elektrocentrálu v případě výpadku dodávek elektrické energie z distribuční sítě. Je možné jí určit zda má startovat i v nočních hodinách. Dokáže provádět profylaktické straty v nastavených dnech a časech. V případě osazení modemem s telefonní kartou a nádrží s elektronickým sledováním paliva poslat zprávu nejen o startu a vypnutí, ale i o nedostatku paliva.

iGen je vyšší verze automatického startu AT207. Pomocí Androidu dokáže hlídat pohyb před automatikou, připojit se k Vaší WiFi síti a poslat zprávu.

PDM slouží jako automatický start zejména u ostrovních systémů, např. solární panely nebo při hlídání hladiny vody či tlaku v jímkách.

MEDVED Arctos

Arctos 1 fázový

Jedná se o 1 fázové benzínové elektrocentrály

MEDVED GRIZZLI

Grizzli 3 fázový

Jedná se o 3-fázové benzínové elektrocentrály